Spolupráce

spoluprace04

Konzumace jedlého hmyzu je čím dál větším trendem dnešní doby a počet lidí, kteří se entomofagii věnují, roste neuvěřitelným tempem. Argumentů, které ke konzumaci hmyzích produktů vedou je totiž opravdu hodně. Od šetření přírodními zdroji, ochrany atmosféry a plýtvání potravinami až po získávání kvalitního a snadno stravitelného proteinu v kombinaci s dalšími cennými nutrienty.

Staňte se součástí skutečné změny, zlomte s námi předsudky a mýty a nabídněte chutnou, výživnou a ekologickou alternativu k běžné stravě. 

Protože rozumíme tomu, že každý může být pro tento obor přínosem v jiné formě, nabízíme více možností spolupráce.

Velkoobchodní spolupráce

Máte svůj e-shop nebo kamenný obchod a rádi byste rozšířili svůj sortiment o kvalitní výrobky z jedlého hmyzu či živé larvy potemníka moučného? Nebo máte zájem o produkt přímo na míru? Není nic snazšího, než nás kontaktovat a získat naše výrobky za velkoobchodní ceny.

 

spoluprace03

 

Gastronomie

Povzneste své pokrmy na jinou úroveň a vryjte se svým zákazníkům do paměti. Staňte se trendovým podnikem a zapojte do menu naše produkty ze cvrčků a červíků. Dopřejte lidem výjimečný gastro zážitek a využite jedlý hmyz ve sladké i slané kuchyni. Vystupte s námi z řady a nabídněte opravdu jedinečná jídla.

 

spoluprace_tlacitko_1